Excelsior haalt dubbel Avondvierdaagse in

SAM 2829b klDonderdagavond 19 juni jongstleden heeft ons korps de Noordwijkse Avondvierdaagse binnen gehaald.
De start was vanaf het Vuurtorenplein waar we nog een paar nummers speelden alvorens voorop te lopen
in de stoet richting het eindpunt. Onderweg was het een gezellige drukte en werden we toegejuicht door
onze leerlingen die anders repetitie hadden, maar nu meeliepen met de deelnemers van de avondvierdaagse.
Na een half uurtje lopen en lekker spelen kwamen we aan bij de finish en konden we nog even aan onze repetitie werken voor het Nachtlichtfestival.

Op vrijdagavond de 20ste zijn we afgereisd naar Heemstede om daar de Avondvierdaagse binnen te halen. Dit was een heel spektakel met in totaal 3 muziekkorpsen. Wij gingen als laatste van start met nogSAM 2891 kl een heel gevolg achter ons. Nadat we door het centrum hadden gemarcheerd kwamen we aan bij het plaatselijke sportterrein om nog een extra optreden te verzorgen. Na het applaus in ontvangst te hebben genomen marcheerden we al musicerend naar de finish. Daar aangekomen zijn we met zijn allen weer naar huis gereden. Het waren twee geslaagde inhaalavonden.